5070 250 0917 موبایل
اجاره آپارتمان لوکس در شیراز


بازدید : 32

اجاره خانه لاکچری در شیراز چیزیست که این روزها بیش از هر چیز دیگری در گوگل جستجو می شود. با توجه به افزایش تقاضا برای اجاره خانه های لوکس و آپارتمانهای لاکچری در شیراز این روزها شاهد ساخت و ساز روز افزون ویلا ها، آپارتمان ها و خانه های سوپر لوکس و لاکچری در شیراز هستیم.

اجاره خانه لاکچری در شیراز چیزیست که این روزها بیش از هر چیز دیگری در گوگل جستجو می شود. با توجه به افزایش تقاضا برای اجاره خانه های لوکس و آپارتمانهای لاکچری در شیراز این روزها شاهد ساخت و ساز روز افزون ویلا ها، آپارتمان ها و خانه های سوپر لوکس و لاکچری در شیراز هستیم.
از قصر های معروف قصردشت در محله فرنگ شهر و معالی ابادشیراز تا سازه های  ستارخان و عفیف اباد همه و همه به دلیل تقاضای بالای اجاره و فروش خانه های لاکچری در شیراز می باشد.

منزل مبله شیراز با سال ها تجربه فعالیت حرفه ای ارائه منزل مبله، آپارتمان های مبله و سوئیت های شیک و لوکس در بهترین نقاط شیراز در خدمت تمامی هموطنان عزیز می باشد. علاوه بر اجاره منازل مبله لیستی از مناطق تفریحی، گردشگری، اماکن تاریخی و مذهبی و زیباترین باغ های تاریخی شیراز را تهیه نموده تا مسافران ضمن شناخت جاذبه های گردشگری شیراز بتوانند از این مکان ها دیدن نموده و نهایت لذت را ببرند.

شماره های تماس جهت اجاره :
09172505070   -   09302773100

شماره تماس منزل مبله در شیراز

برای ارتباط و رسیدگی سریع تر جهت اجاره منزل مبله در شیراز قادر به تماس مستقیم با شماره های زیر خواهید بود :

شماره های تماس جهت اجاره : 
09172505070
09302773100

پست الکترونیکی

info(at)ManzelMobleh(dot)com

h.ghasemzadeh71(at)gmail(dot)com