5070 250 0917 موبایل
آپارتمان مبله چیست؟


بازدید : 241

این روزها زندگی دستخوش تغییر و تحولات بسیاری شده است. در گذشته اگر سفری صورت می‌گرفت به خانه دوست، آشنا و فامیل ختم می‌شد. اما با گذر زمان و تغییر در سبک زندگی، در صورت نداشتن ملک شخصی یا آشنا در شهر مقصد، اقامت در سفر به موضوع مهم‌تری تبدیل شده است.

این روزها زندگی دستخوش تغییر و تحولات بسیاری شده است. در گذشته اگر سفری صورت می‌گرفت به خانه دوست، آشنا و فامیل ختم می‌شد. اما با گذر زمان و تغییر در سبک زندگی، در صورت نداشتن ملک شخصی یا آشنا در شهر مقصد، اقامت در سفر به موضوع مهم‌تری تبدیل شده است. هتل، >هتل آپارتمان، >هاستل، زائرسرا، اقامت از آن‌ها استفاده کرد. اما گاه با وجود تمامی این گزینه‌ها افراد ترجیح می‌دهند از آپارتمان مبله شیراز استفاده کنند.

 

منظور از آپارتمان مبله(منزل مبله شیراز) چیست؟

آپارتمان یا خانه‌ای که وسایل اولیه و ضروری زندگی در آن وجود داشته باشد، آپارتمان مبله شیراز نامیده می‌شود. آپارتمان‌های مبله با توجه به نظر مالک (موجر) امکانات متعددی دارند و در مقایسه با یکدیگر ممکن است یکی از آن‌ها در مقایسه با دیگری از امکانات و اثاثیه بیشتر یا کمتری برخوردار باشد. هرگونه وسایل و امکانات لوکس و فراتر از حد عرف، هزینه اجاره آپارتمان مبله را بالاتر می‌برد. واژه دیگری که برای آپارتمان مبله به کار می‌رود فول فرنیش است که معادل آپارتمان مبله یا خانه مبله است.

آپارتمان مبله شیراز

چه کسانی از آپارتمان مبله شیراز استفاده می‌کنند؟

سفر همیشه جنبه تفریحی و توریستی ندارد. گاه سفر می‌تواند جنبه‌های مختلف دیگری مانند درمانی، کاری، مسابقات و مراسمات (فرهنگی، مذهبی و آموزشی) داشته باشد. حتی دانشجویانی هستند که به جای خوابگاه یا سوییت ترجیح می‌دهند یک آپارتمان مبله اجاره کنند. این روزها آپارتمان‌های مبله شیراز مورد استقبال قرار گرفته‌اند و دائم به تعداد آن‌ها در شیراز و سایر شهرها افزوده می‌شود.

 

مزایا و معایب آپارتمان مبله شیراز

قطعا هر شخصی قبل از تصمیم نهایی برای اجاره بررسی لازم را انجام می‌دهد. اگر قصد اجاره خانه مبلمان را دارید؛ از خرید اثاثیه منزل، جابه‌جایی و هزینه اثاث‌کشی معاف خواهید بود و فقط وسایل شخصی خود را لازم دارید. اما در مقابل کفه مثبت ترازو، معایبی همچون بروز عدم هم‌خوانی کامل با سلیقه شما و مشکلات بهداشتی و امنیتی وجود دارد.

 

قوانین اجاره خانه مبله شیراز

برای اجاره خانه مبله شیراز قوانینی  وضع شده است که باید از آن‌ها مطلع باشید. ممنوعیت اجاره منزل مبله شیراز به صورت ساعتی مدت‌هاست که به تصویب رسیده است. آپارتمان‌های مبله به صورت کوتاه مدت (روزانه – هفتگی) و بلند مدت ( ماهانه – یکساله) قابل اجاره کردن هستند. تعدادی از قوانین اجاره خانه مبله در ادامه ذکر می‌شود.

– زمان تحویل و تخلیه واحد مورد نظر مطابق قرارداد می‌باشد و در صورت نیاز به جابه‌جایی نیاز به هماهنگی قبلی است.

– همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر الزامی است.

– مالک (موجر) موظف است واحد اقامتی را تمیز تحویل مستاجر دهد. مستاجر موظف است پس از اتمام قرارداد واحد را به صورت مرتب و بدون آسیب دیدگی به وسایل تحویل میزبان دهد.

– مالک واحد موظف است از تمامی سازمان‌ها و نهادهای مربوطه مجوزهای لازم را برای اجاره کسب کرده باشد.

– مالک پس از اجاره آپارتمان مبله خود، اجازه ورود به ملک خود را ندارد.

– پذیرش بانوان مجرد بدون محارم ممنوع است مگر اینکه گواهی معتبر ارائه شود. (شرکت در آزمون، مسابقه، …)

 

آپارتمان مبله شیراز

چگونه آپارتمان مبله شیراز اجاره کنیم؟

با مراجعه به بنگاه های مسکن (مشاور املاک) یا از طریق سایت‌های مختلف به صورت اینترنتی می‌توانید آپارتمان مبله شیراز  اجاره نمایید. گاه در مجلات و روزنامه ها هم آگهی‌های اجاره آپارتمان مبله دیده می‌شود که به صورت تلفنی قابل رزرو است. در صورت مراجعه به مشاورین املاک، یا از طریق کامپیوتر شخصی و یا از طریق مراجعه حضوری خانه مبله را به شما نشان می‌دهند. در صورتی که از طریق اینترنت قصد اجاره آپارتمان مبله شیراز دارید، عکس‌های متعددی از جاهای مختلف خانه برای نمایش گذاشته شده است. حتما قبل از تصویب نهایی قرارداد اجاره، از کلیه قسمت‌های خانه و وسایل بازدید نمایید و از صحت و سقم اطلاعات درج شده و سلامت کامل وسایل مطمئن شوید.

شماره تماس منزل مبله در شیراز

برای ارتباط و رسیدگی سریع تر جهت اجاره منزل مبله در شیراز قادر به تماس مستقیم با شماره های زیر خواهید بود :

شماره های تماس جهت اجاره : 
09172505070
09302773100

پست الکترونیکی

info(at)ManzelMobleh(dot)com

h.ghasemzadeh71(at)gmail(dot)com