5070 250 0917 موبایل
چرا اجاره منزل مبله شیراز؟


بازدید : 173

این روزها اجاره منزل مبله در شیراز به سبب مزیت های فراوان آن مورد استقبال مسافران زیادی اعم از داخلی و خارجی و مسافرانی که به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت قصد اقامت در شیراز را دارند، قرار گرفته است.

این روزها اجاره منزل مبله در شیراز به سبب مزیت های فراوان آن مورد استقبال مسافران زیادی اعم از داخلی و خارجی و مسافرانی که به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت قصد اقامت در شیراز را دارند، قرار گرفته است.

 فضای صمیمی و احساس آرامش و تعلق خاطری که با اقامت در منزل مبله شیراز فراهم می شود همراه با امکانات کامل زندگی و هزینه مناسب اجاره علت ترجیح اجاره منزل مبله شیراز از طرف مسافران بر اقامت در هتل یا سایر مهمانسراها است.

تمام آنچه که باید در مورد اجاره منزل مبله در شیراز بدانید

چرا اجاره منزل مبله شیراز؟

همه ساله و به خصوص در ایام ویژه ای چون تعطیلات عید نوروز برخی از شهرهای ایران همچون، مشهد، اصفهان، شیراز و برخی شهرهای شمال کشور چون رشت و ساری مملو از مسافر و گردشگرانی می شود که برای گردش و تفریح و آشنایی بیشتر با جاهای دیدنی این شهرها تصمیم به سفر در ایام عید گرفته اند.  از این رو بیشتر منزل مبله ها در این ایام از پیش رزرو می شوند.

اجاره منزل مبله شیراز یکی از انواع اقامتگاه هایی است که از نظر مسافران بر سایر اقامتگاه ها ارجحیت دارد. مسلما گشت و گذار در شیراز در یکی دو روز نمی تواند اتمام یابد چرا که پس از سفر به این شهر است که در می یابید چقدر جاهای زیبا و دیدنی در آن وجود دارد که باید نقطه به نقطه بگردید و تماشا کنید.

اجاره منزل مبله شیراز گزینه مناسبی برای اقامت های کوتاه مدت چند روزه و بلند مدت چند هفته و چند ماهه ای در شیراز است. با اجاره منزل مبله شیراز حس مسافر بودن و غربت از خانه شخصی خود را نخواهید داشت و به همان اندازه احساس راحتی و آرامش در سفر به شما دست می دهد. در ادامه به برخی از مزیت های بارز اجاره منزل مبله شیراز می پردازیم.

ثف4ق

مزایای اجاره منزل مبله شیراز

-        عدم نیاز به خرید و حمل وسایل ضروری منزل:

با اجاره منزل مبله شیراز هر آنچه که از یک خانه و وسایل ضروری داخل آن از جمله، یخچال، اجاق گاز، مبلمان، تخت، ماشین لباسشویی، سیستم گرمایش و سرمایش مناسب، کمد لباس، اتو، جاروبرقی و ... را بخواهید در اختیارتان قرار می گیرد و نیازی به خرید مایحتاج منزل یا اسباب کشی نخواهید داشت.

-        بهره مندی از مشاعات ساختمان:

با اجاره خانه مبله شیراز می توانید از مشاعات ساختمان نیز استفاده کنید. از پارکینگ برای پارک خودرو، از پشت بام برای تماشا و عکاسی از شهر شیراز، از آسانسور جهت سهولت در رفت و آمد و همچنین از حیاط و لابی در صورت وجود بهره مند شوید.

-        مناسب برای تمام افراد:

اجاره منزل یا آپارتمان مبله شیراز برای تمام افرادی که به این شهر سفر می کنند سوای از هدف مسافرت آنها مناسب است.

 تمام افرادی که به عنوان گردشگر به شیراز می آیند، برای مقاصد کاری به این شهر سفر می کنند یا در شهر شیراز دانشجو هستند می توانند با اجاره آپارتمان مبله شیراز از مزایای آن بهره مند شوند.

-        مقرون به صرفه بودن نسبت به رزرو اتاق در هتل:

هزینه اقامت و رزرو اتاق در هتل ها برحسب تعداد افراد و طبق تخت خواب های موجود در اتاق ها محاسبه می شود به عبارتی یک خانواده 5 نفره برای اقامت در هتل بایستی دو اتاق دو تخته و یک اتاق تک تخته یا یک اتاق دو تخته و یک اتاق سه تخته رزرو نمایند و هزینه بالای اقامت در هتل را متحمل شوند.

در حالی که همین خانواده پنج نفره با اجاره یک خانه 80 90 متری در شیراز می توانند هزینه بسیار کمتری پرداخت کنند و در عین حال صمیمیت بین آنها نیز حفظ شود.

-        داشتن تنوع بالا:

تنوع در انتخاب منزل مبله شیراز برای اجاره بالاست. این تنوع شامل تنوع در موقعیت مکانی خانه ها، امکانات و دکوراسیون داخلی آنها و ... است.

 بدون شک شما با هر سلیقه و انتظاراتی که وارد یک آژانس املاک یا یک وب سایت آنلاین برای اجاره خانه مبله شیراز شوید خانه مورد پسند خود را خواهید یافت.

عواملی که بر هزینه اجاره منزل مبله شیراز تاثیر می گذارند:

-        موقعیت مکانی خانه:

خانه های شمال شهر معمولا در تمامی شهرها هزینه اجاره بالاتری نسبت به خانه های جنوب شهر دارند.

-        امکان دسترسی به اماکن تفریحی و گردشگری:

خانه هایی که دسترسی بهتری به اماکن تفریحی و گردشگری دارند که در بیشتر مواقع در مناطق مرکزی شهر واقع شده اند هزینه اجاره بالاتری نسبت به خانه های دورتر از این امکان خواهند داشت.

-        امکان دسترسی به وسایل حمل و نقل درون شهری:

خانه های که دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و شهری همچون اتوبوس و مترو از آنها آسانتر است هزینه اجاره نسبتا بالاتری نسبت به سایر خانه های فاقد این امکان دارند.

-        متراژ واحد مسکونی:

واضح است که خانه ها و آپارتمان های مبله با متراژ بالا هزینه اجاره بالاتری نسبت به خانه های مبله با متراژ پایین در همان شرایط داشته باشند.

-        امکانات داخلی خانه:

در مورد هزینه اجاره خانه و آپارتمان مبله شیراز امکانات رفاهی بیشتر، هزینه اجاره بیشتری می طلبد.

البته ذکر این نکته لازم است که این عوامل در مقایسه با یکدیگر است که بر اجاره منزل مبله شیراز تاثیر می گذارند.

یعنی عامل متراژ را در مورد خانه هایی واقع در یک محله می توان بر هزینه منزل مبله شیراز موثر دانست.

به عبارتی ممکن است هزینه اجاره یک خانه مبله شیراز با متراژ پایین در منطقه شمال شهر برابر با هزینه اجاره خانه ای دیگر با متراژ بالا در منطقه جنوب شهر باشد در این جا عامل موقعیت مکانی است که باعث این موضوع شده است.

ق5غقف

در نهایت با تمام این گفته ها اجاره منزل مبله شیراز چیزی است که می تواند مطابق با سلیقه شما، بودجه شما و سطح انتظارات شما باشد.

 برای اجاره منزل مبله شیراز به ویژه در ایام و مناسبت های خاصی از سال که با چند روز یا چند هفته تعطیلی، همچون عید نوروز، همراه است بهتر است پیش از سفر اقدام کنید تا به دلیل ازدیاد مسافر در این ایام در یافتن مورد مناسب دچار مشکل نشوید در واقع شما با مراجعه به وب سایتمنزل مبله شیراز می توانید متناسب با بودجه ای که دارید بهترین منزل مبله در شیراز را رزرو نمایید.

شماره تماس منزل مبله در شیراز

برای ارتباط و رسیدگی سریع تر جهت اجاره منزل مبله در شیراز قادر به تماس مستقیم با شماره های زیر خواهید بود :

شماره های تماس جهت اجاره : 
09172505070
09302773100

پست الکترونیکی

info(at)ManzelMobleh(dot)com

h.ghasemzadeh71(at)gmail(dot)com