5070 250 0917 موبایل
سوال و جواب منزل مبله شیراز


بازدید : 347

در وبسایت منزل مبله شیراز می توانید در کوتاه ترین زمان، اجاره ویلا و سوئیت در شیراز را به دو روش « رزرو آنلاین» و یا «رزرو با تماس تلفنی» انجام کنید. برای رزرو آنلاین در وبسایت manzelmobleh.com شهر شیراز را انتخاب نمایید و از میان واحدهای موجود موردمناسب خود را آنلاین رزرو نمایید

اجاره منزل مبله در شیراز

چرا منزل مبله شیراز بهترین گزینه برای اجاره منزل مبله، سوییت مبله در شیراز است؟

نظارت بر بهداشت و نظافت واحدها، قیمت های مناسب، پشتیبانی 24 ساعته و تمام وقت و تضمین تحویل به موقع اقامتگاه از مشخصه های ماست. منزل مبله شیراز با ارائه انواع پیشنهادات اقامتی از جمله ویلا، سوئیت و منزل روزانه در شیراز تامین کننده اقامتگاه بسیاری از مسافران از سراسر ایران می باشد.

 

هزینه اجاره ویلا و سوییت در شیراز به ازای هرشب چقدر است؟

هزینه اقامت در شیراز با توجه به عواملی مانند امکانات، موقعیت مکانی و خدمات ارائه شده توسط آن ویلا و سوئیت متغیر است. قیمت ها از 150 هزار تومان شروع می شود و تا 1 میلیون و 500 هزار تومان نیز ادامه دارد. با اینحال اگر به دنبال اقامت ارزان تری هستید، اجاره اقامتگاه بوم گردی در شیراز از دیگر گزینه های پیشنهادی منزل مبله شیراز برای شماست

 

وضعیت بهداشتی منزل مبله در ایام کرونا به چه شکل است؟

کلیه واحدهای طرف قرارداد با وبسایت منزل مبله شیراز خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می دانند و این مهم به طور مداوم از طریق نظرسنجی از همه مسافران واحدهای مختلف رصد می شود.

 

منزل مبله شیراز با چه مناطقی از شیراز قرارداد دارد؟

منزل مبله شیراز اقامتگاه های تمامی مناطق شیراز، حتی روستاهای اطراف آن را نیز پوشش می دهد. از جمله این مناطق می توان به فردوسی، چمران، آستانه و... اشاره کرد.

 

چگونه می توان منزل مبله در شیراز را در سریعترین زمان ممکن اجاره کرد؟

در وبسایت منزل مبله شیراز می توانید در کوتاه ترین زمان، اجاره ویلا و سوئیت در شیراز را به دو روش « رزرو آنلاین» و یا «رزرو با تماس تلفنی» انجام کنید. برای رزرو آنلاین در وبسایت manzelmobleh.com شهر شیراز را انتخاب نمایید و از میان واحدهای موجود موردمناسب خود را آنلاین رزرو نمایید. برای رزرو با تماس تلفنی، کد اقامتگاه موردنظرتان را از وبسایت منزل مبله شیراز برداشته و به پشتیبانان تلفنی اعلام کنید تا کل فرایند رزرو را برای شما انجام دهند.

شماره های تماس جهت اجاره : 
09172505070
09302773100

 

چرا برای اجاره منزل مبله در شیراز، سوییت مبله در شیراز باید به سایت منزل مبله شیراز اعتماد کنیم؟

وبسایت منزل مبله شیراز  دارای مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد. حضور فعال در بیش از 500 شهر و روستای ایران و پشتیبانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، دیگر مشخصه این مجموعه می باشد.

شماره تماس منزل مبله در شیراز

برای ارتباط و رسیدگی سریع تر جهت اجاره منزل مبله در شیراز قادر به تماس مستقیم با شماره های زیر خواهید بود :

شماره های تماس جهت اجاره : 
09172505070
09302773100

پست الکترونیکی

info(at)ManzelMobleh(dot)com

h.ghasemzadeh71(at)gmail(dot)com