5070 250 0917 موبایل

۱- منزل مبله شیراز دارای مجوز رسمی فعالیت از سازمان گردشگری می باشد ، صحت و سقم اطلاعات درج شده واحد های اقامتی و كليه اطلاعات و مشخصاتي كه از واحد های اقامتی اعم از : نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس، وجود صبحانه، براي اتاق ها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و كليه امكانات و تجهيزاتي كه بر روي سايت manzelmobleh.com قرار دارد، عينا از میزبان محترم مربوط استعلام شده است و شبكه عينا مطالب را در سايت نمايش داده است، كليه مسئوليت هاي مربوط به اطلاعات بر عهده میزبان مورد نظر مي باشد.شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سامانه رزرو مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو واحد اقامتی مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.و از انجا كه بر اساس سياست كاري شبكه هيچ اطلاعات تماسي از واحد های اقامتی عضو سامانه بر روي سايت ها قرار نمي گيرد،شما مي توانيد از درگاههاي ديگر اطلاعاتي، اقدام به پيدا نمودن شماره هاي تماس واحدهای اقامتی مورد نظرتان نماييد.

۲- كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي و تلفنی انجام شده و يا آنهايي كه در مرحلة نهايي با مجوز و تاييد نهايي مركز ، نهايي مي گردند با مسئوليت اين مركز تعيين جا و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت اداری پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات واحد های اقامتی ، مشاهده خرابي و مشكلات رزرو شده ، دلايل امنيتي در واحد های اقامتی بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون واحد های اقامتی وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد سعي مي گردد واحد اقامتی ديگري در همان زمان براي مسافر تهيه شده و يا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در اين موارد مسافر حق هيچگونه اعتراضي به اين مركز را نخواهد داشت.

۳- در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، واحد اقامتی براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.

۴- همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به واحد اقامتی الزامی است و سامانه هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

۵- شرط استفاده از واحد های اقامتی داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراجعه به واحد اقامتی الزامی است.

۶- پذیرش خانمهای مجرد بدون همراهی مرد محرم در واحد اقامتی امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه سفر جهت شرکت در امتحان , کنکور , مسابقه و…. ویا ماموریت اداری به استناد گواهی لازم امکانپذیر است .

۷- زمان تحویل و یا تخلیه واحد اقامتی مطابق با قانون آن واحد اقامتی می باشد در صورت نیاز به تحویل واحد اقامتی زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

شماره تماس منزل مبله در شیراز

برای ارتباط و رسیدگی سریع تر جهت اجاره منزل مبله در شیراز قادر به تماس مستقیم با شماره های زیر خواهید بود :

شماره های تماس جهت اجاره : 
09172505070
09302773100

پست الکترونیکی

info(at)ManzelMobleh(dot)com

h.ghasemzadeh71(at)gmail(dot)com